خدمات عایق کاری و ایزوگام شرق تهران

نصب ایزوگام سقف ، حمام ، توالت ، توالت , حمام ، آشپزخانه ، حیاط خلوت ، تراس ، بالکن پارکینگ ، حیاط ، باغ ، زیرزمین ، انبار ، دیگ بخار اجرای استخر ، باغ بام ، جکوزی ، چشمه ها و مخازن عایق کاری پایه ها ، ستون ها و پایه های ساختمان ها , عیب یابی و تعمیرات عایق کاری سرویس بهداشتی داخل آپارتمانها , رفع نم و خرابی ایزوگام پشت بام , تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی همراه با بازسازی , عایق کاری و کاشی کاری .

ایزوگام شرق تهران

خدمات ایزوگام شرق تهران

ایزوگام یک پوشش مقاوم از قیر و الیاف مصنوعی مختلف است که توسط گرما چسب می شود تا از نفوذ آب و رطوبت به محیط جلوگیری کند ، که طول عمر آن معمولاً حدود 10 سال است. همچنین امروزه در بیشتر ساختمانها ، در مرحله پی سازی و در عایق کاری دیوارها ، سرویس ها و سقف ، عایق لایه ای از عایق رطوبت است که جالب است بدانید که تا 40 سال پیش ، ساختمان ها به طور سنتی با استفاده از قیر و آسفالت عایق بندی می شدند. . مقاومت چندان خوبی نداشتند و با گذشت زمان و ظهور مقره های مختلف ایزوگامی جای خود را به این مقره های با دوام و بادوام دادند.

فروشگاه ایزوگام شرق تهران

علاوه بر این ، ایزوگام از لایه های مختلفی تشکیل شده است که باعث شده در برابر باران ، برف ، برف و رطوبت بسیار مقاوم باشد. این لایه ها شامل: یک لایه از فیلم پلی اتیلن یا پودر مواد معدنی یا فویل آلومینیوم پارچه ، پلی استر و مواد افزودنی ویژه برای فیلم پلی اتیلن است.

ایزوگام های موجود بسته به نوع محصول در یک لایه دو یا یک لایه ساخته می شوند که در آن پارچه و پلی استر در سینی قیر قرار داده می شوند و سپس با آستر یا قیر دمیده آغشته می شوند ، که در آخرین مرحله و ضخامت تنظیم می شود از ایزوگام و سپس لایه آلومینیوم به لایه آغشته می شود ، وارد استخر آب می شود و خنک می شود. در مرحله بعدی ، پلاستیک به لایه پشتی اضافه می شود و ایزوگام در آخرین مرحله به بالابر ذخیره سازی وارد می شود. همچنین ، در پایان فرایند خشک کردن ، ایزوگام خشک می شود. داده ها به طوری که بتوان آن ها را جمع کرد و به شکل مخروط درآورد.

مزایای مصرف ایزوگام
علاوه بر این ، ایزوگام به دلیل سبک بودن و مقاومت زیاد ، به خودی خود یک ضد آب کامل است. … استفاده شده. برای دریافت خدمات و استعلام قیمت ایزوگام در شرق تهران با ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *